Повний курс лікування від алкоголізму

лікування алкоголізмуЛікування алкоголізму з упевненістю можна назвати необхідністю для сучасного суспільства. Адже вплив, який здійснює вживання алкогольних напоїв на людину вкрай руйнівне. І займаючись пропагандоюалкоголя, як цілком легального та безпечного засобу заспокоїтись, відпочити від щоденних обов’язків та весело провести час, виробники піклуються виключно про власну вигоду, тим самим піддаючи ризику появи алкоголізму все нових та нових споживачів.

Звичайно, нам здається, що від однієї випитої пляшки пива або бокалу вина алкоголіком стати не можливо. І це дійсно так. В основі алкоголізму закладені набагато більш складні процеси фізичної та психологічної залежності, які з’являються та формуються на протязі років. Але тим складніше відбувається і лікування алкоголізму.

На жаль, самостійно припинити вживати алкогольні напої, залежні люди можуть вкрай рідко. Найчастіше вони не готові навіть визнати, що проблема взагалі існує, і не може бути вирішена без участі спеціалістів. Алкоголіки можуть роками запевняти своїх близьких, що залежності немає, і вже завтра вони можуть почати нове життя. Звичайно, що «завтра» ніколи не настає, і залежність лише прогресує, викликаючи все нові і нові як фізичні, так і психологічні порушення.

Повний курс лікування алкоголізму, який дійсно може бути ефективним, і дозволить отримати довгостроковий результат – це комплексна і достатньо довготривала робота психологів та наркологів, котрі на всіх етапах лікування здійснюють необхідну для пацієнтів підтримку та допомогу. Назавжди позбавити людину від алкоголізму може лише стаціонарне лікування на базі центру, а також підтримка психолога та близьких для нього людей.

Етапи лікування алкоголізму

Сучасні засоби боротьби з алкогольною залежністю передбачають поетапне вирішення найбільш актуальної на той момент проблеми. Як результат – кожний пацієнт, звернувшись за лікуванням в реабілітаційний центр, проходить три етапи лікування:

  1. Детоксикація організму – перший етап, який дозволяє створити сприятливу базу для подальшої роботи з пацієнтом. В його рамках проводиться комплекс процедур, спрямованих на очищення організму (в тому числі з використанням медичних препаратів), котрі сприяють полегшенню фізичного стану залежної людини, позбавлення її від абстинентного синдрому (ломки) та загального благотворного впливу на здоров’я. Наприкінці першого етапу лікування алкоголізму, самопочуття пацієнта суттєво поліпшується, а фізична необхідність вживати алкоголь майже повністю зникає.
  2. Психологічна корекція – другий етап лікування, котрий базується на виявленні причин появи залежності, та пошукушляхів вирішення цих проблем. Адже алкогольна залежність не формується сама по собі, а стає наслідком багатьох неправильних рішень. Часто причиною може буду незадоволеність людини власним життям, незнання альтернативних методів зняття напруги або спроби втекти від реальних проблем. Що саме стало першопричиною виникнення залежності, допомагає виявити індивідуальна терапія, котра проводиться психологом. В той самий час, заняття в групі допомагають відпрацювати найбільш поширені ситуації, знайти підтримку людей, які зіштовхнулися з аналогічною проблемою залежності та відновити, частіше за все втрачені, навички соціального спілкування.
  3. Індивідуальні методи лікування – це лікувальні процедури, котрі назначаються лікарем судячи з медичних показників і покликані назавжди позбавити людину від алкогольної залежності. На цьому етапі використовуються найрізноманітніші методики, в тому числі підшивання медичних препаратів, психологічне або медикаментозне кодування. Після завершення повного курсу лікування алкоголізму і реабілітації, раніше залежна людина повертається додому, аби почати нове життя. Однак, робота центру на цьому не завершується, и спеціалісти продовжують надавати своїм пацієнтам пост реабілітаційну підтримку.

Лікування алкоголізму – один з основних напрямків діяльності Харківського реабілітаційного центру «Позитив». Незалежно від складності випадка, а також стадії алкоголізму, на котрій знаходиться залежна людина, в нашому центрі ви завжди зможете отримати комплексну и професіональну допомогу у вирішенні цієї проблеми.

Отзывы наших пациентов

Спасибо большое НЦ «Позитив», что позаботились о нашем единственном сыне, вылечив его от наркотической зависимости, от которой страдала вся семья более 10 ...

Семья Николаевых
Хочу выразить огромную благодарность центру «Позитив» за оказанную помощь в борьбе с моей наркозависимотью. Благодаря консультантам и их работе со мной я стал ...

Михайлов Артем, г. Киев
Добрый день меня зовут Виталик, в прошлом зависимый. Я не верил за свой долгий стаж (он у меня около 15 лет), что могу жить свободно, но благодаря центру ...

Виталик, г. Краматорск

НЕОБХОДИМА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Ваше имя Ваш телефон

Заполните форму, и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время. Услуга Абсолютно БЕСПЛАТНА.

Также Вас может заинтересовать

центр лечения наркомании

Эффективное лечение наркомании в центре

Многие люди, столкнувшиеся с проблемой зависимости, всерьез задаются вопросом: так ли необходимо лечение ...
К чему приводит употребление героина?

К чему приводит употребление героина?

Героин - порошок белого, грязно розового или телесного цвета. Синтезируют героин 2 способами: 1. В ...
Принудительное лечение наркомании

Принудительное лечение наркомании

Можно ли насильно заставить наркомана вылечиться? Этот вопрос долгое время волновал огромное количество ...