Участь у круглому столі

участь в круглому століНезважаючи на тяжкість проблеми наркоманії серед молоді, створення нових небезпечних речовин та, іноді, небажання населення навіть знатися цієї проблеми в нашому місті є багато небайдужих людей.  Ми працюємо в різноманітних державних чи недержавних установах, громадських організаціях, таких  як наша громадська організація НЦ «Позитив», фондах, медичних закладах чи поліції. Нас єднає одна риса – це небайдужість до проблеми наркоманії, бажання робити бодай щось для протидії розповсюдженню наркотичних речовин серед молоді. Великою проблемою наразі залишається низький рівень координації зусиль, коли різні ланки одного і того ж процесу, що направлений на боротьбу с розповсюдженням наркотиків серед молоді працюють неузгоджено. Іншою причиною поширення вживання психотропних і наркотичних речовин є низький рівень організації антинаркотичної превентивної роботи серед молодого населення.

13 грудня 2016 року в м. Харків представники нашої  громадської організації НЦ «Позитив» приймали участь в круглому столі з питань здійснення заходів щодо протидії вживанню підлітками психоактивних речовин.

Цей круглий стіл мав дуже важливу відмінність від подібних – це найширше представництво усіх організації, що мають відношення до превентивних та лікувальних заходів при роботі з наркозалежною молоддю.

Були представлені державні та недержавні громадські організації (Харківський міський благодійний фонд «Благо», Проект «Права і здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», Харківський обласний благодійний фонд «Парус», Громадська організація НЦ «Позитив»), медичні установи (Кафедра психіатрії, наркології і медичної психології ХНМУ, Кабінет «Клініка дружня до молоді» ХОДКЛ), освітні (Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області) та соціальні служби (Відділ у справах молоді управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району міста Харків). Важливе значення мало також те, що в діяльності круглого столу прийняли активну участь представники поліції  — Відділ ювенальної превенції УПД ГУ НП в Харківській області.

Дуже вагомий внесок шляхом презентації свого досвіду зробили представники міжнародних організацій — ГО «MultiKultiUA», Нідерланди.

Після налагодження спільної мови, знайомства з аспектами роботи кожної з представлених організацій, узгодження деталей співпраці було вирішено ініціювати створення робочою групи з представників органів державної влади та місцевого самоврядування й недержавної  громадської організації  НЦ «Позитив» та ін., яка ставить собі за мету роботу з підлітками групи ризику й захист їх прав та інтересів з метою розробки механізмів співпраці та програм з профілактики вживання підлітками наркотичних речовин. Було створено робочу групу, визначено основні завдання її діяльності і форми роботи щодо профілактики та протидії вживання підлітками та молоддю психоактивних речовин.

Задля підвищення ефективності роботи було вирішено привернути увагу спільноти до проблеми підліткової наркоманії через публікації в ЗМІ всіма учасниками робочої групи відповідно до власної специфіки, проводити координаційні та узгоджувальні засідання робочою групи (не рідше ніж раз на півроку).

Отзывы наших пациентов

Хочу выразить огромную благодарность всем сотрудникам РЦ Позитив за оказанную помощь в лечении моего сына Михаила! За долгие годы 8 лет, которые он употреблял ...

Любовь Константиновна, г. Киев
Я никогда не ожидал, что проблема наркотиков коснётся меня и мою семью. Я успешный бизнесмен и старался сделать жизнь своих близких беззаботной. Но видимо, ...

Олег Дмитриевич, г. Харьков
Меня зовут Александр, я нахожусь на 6 месяце реабилитации в НЦ Позитив, и могу сказать, что уже вижу себя совсем другим человеком. У меня полностью изменилось ...

Александр, Харьковская обл.

НЕОБХОДИМА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Ваше имя Ваш телефон

Заполните форму, и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время. Услуга Абсолютно БЕСПЛАТНА.