Участь у круглому столі

участь в круглому століНезважаючи на тяжкість проблеми наркоманії серед молоді, створення нових небезпечних речовин та, іноді, небажання населення навіть знатися цієї проблеми в нашому місті є багато небайдужих людей.  Ми працюємо в різноманітних державних чи недержавних установах, громадських організаціях, таких  як наша громадська організація НЦ «Позитив», фондах, медичних закладах чи поліції. Нас єднає одна риса – це небайдужість до проблеми наркоманії, бажання робити бодай щось для протидії розповсюдженню наркотичних речовин серед молоді. Великою проблемою наразі залишається низький рівень координації зусиль, коли різні ланки одного і того ж процесу, що направлений на боротьбу с розповсюдженням наркотиків серед молоді працюють неузгоджено. Іншою причиною поширення вживання психотропних і наркотичних речовин є низький рівень організації антинаркотичної превентивної роботи серед молодого населення.

13 грудня 2016 року в м. Харків представники нашої  громадської організації НЦ «Позитив» приймали участь в круглому столі з питань здійснення заходів щодо протидії вживанню підлітками психоактивних речовин.

Цей круглий стіл мав дуже важливу відмінність від подібних – це найширше представництво усіх організації, що мають відношення до превентивних та лікувальних заходів при роботі з наркозалежною молоддю.

Були представлені державні та недержавні громадські організації (Харківський міський благодійний фонд «Благо», Проект «Права і здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», Харківський обласний благодійний фонд «Парус», Громадська організація НЦ «Позитив»), медичні установи (Кафедра психіатрії, наркології і медичної психології ХНМУ, Кабінет «Клініка дружня до молоді» ХОДКЛ), освітні (Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області) та соціальні служби (Відділ у справах молоді управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району міста Харків). Важливе значення мало також те, що в діяльності круглого столу прийняли активну участь представники поліції  — Відділ ювенальної превенції УПД ГУ НП в Харківській області.

Дуже вагомий внесок шляхом презентації свого досвіду зробили представники міжнародних організацій — ГО «MultiKultiUA», Нідерланди.

Після налагодження спільної мови, знайомства з аспектами роботи кожної з представлених організацій, узгодження деталей співпраці було вирішено ініціювати створення робочою групи з представників органів державної влади та місцевого самоврядування й недержавної  громадської організації  НЦ «Позитив» та ін., яка ставить собі за мету роботу з підлітками групи ризику й захист їх прав та інтересів з метою розробки механізмів співпраці та програм з профілактики вживання підлітками наркотичних речовин. Було створено робочу групу, визначено основні завдання її діяльності і форми роботи щодо профілактики та протидії вживання підлітками та молоддю психоактивних речовин.

Задля підвищення ефективності роботи було вирішено привернути увагу спільноти до проблеми підліткової наркоманії через публікації в ЗМІ всіма учасниками робочої групи відповідно до власної специфіки, проводити координаційні та узгоджувальні засідання робочою групи (не рідше ніж раз на півроку).

Отзывы наших пациентов

Добрый день меня зовут Виталик, в прошлом зависимый. Я не верил за свой долгий стаж (он у меня около 15 лет) что я могу жить свободно, но благодаря центру ...

Виталик, г. Краматорск
Когда я только приехал на РЦ Позитив, в моей душе лишь теплилась надежда на то, что здесь меня избавят от тех страданий и, казалось, и бесконечного круга ...

Игорь, Харьковская обл.
Меня зовут Светлана, всем здравствуйте. Хочу поделиться с вами своим опытом. В прошлом я употребляющая наркоманка, которая совершенно не хотела принимать, что ...

Светлана, г. Харьков

НЕОБХОДИМА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Ваше имя Ваш телефон

Заполните форму, и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время. Услуга Абсолютно БЕСПЛАТНА.